Wynajem samochodu z kierowcą

Wynajem samochodu z szoferem

Rozmaite sytuacje formalne wymagają należytej oprawy. Jeżeli zależy Ci na zrobieniu dobrego pierwsze wrażenia, warto rozważyć wynajem samochodu z kierowcą, który zawiezie Ciebie i Twoich gości na miejsce spotkania. To wygodne rozwiązanie, które pomoże Ci w zbudowaniu profesjonalnego wizerunku, a także podkreśli rangę sytuacji.

W warszawskim salonie Badcars posiadamy luksusowe samochody, które doskonale sprawdzą się podczas oficjalnych i towarzyskich wydarzeń. Auto z kierowcą zawiezie Cię bezpiecznie do celu, gwarantując miłą jazdę w komfortowych warunkach. Wynajem limuzyn to oferta wysokiej klasy samochodów luksusowych i sportowych, najbardziej prestiżowych marek.

Auto z kierowcą — nasza oferta

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, znających topografię Warszawy i okolic. Wynajem samochodu z szoferem możliwy jest nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, ale także w całej Polsce. Osoba kierująca pojazdem odznacza się wysoką kulturą osobistą, odpowiednią aparycją oraz dyskrecją. To cechy, których poszukujemy i wymagamy od kandydatów ubiegających się o posadę szofera w Badcars.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem samochodu z kierowcą?

Nasi klienci doceniają niezwykły komfort, jakim jest wynajem samochodu z kierowcą. Możesz zapomnieć o problemach związanych z nieznajomością terenu, koniecznością szukania miejsca parkingowego, brakiem prawa jazdy czy pojazdu odpowiedniego do zorganizowana transportu dla partnerów biznesowych lub innych gości. Auto z kierowcą, które zamówisz w Badcars jest luksusowe, perfekcyjnie czyste i zadbane. Stan techniczny naszych pojazdów jest regularnie kontrolowany, a wszelkie naprawy przeprowadzone są wyłącznie w autoryzowanych serwisach z zastosowaniem oryginalnych części, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo podróży. W kontaktach biznesowych dobre pierwsze wrażenie to podstawa. Wynajem limuzyn to idealny sposób, aby kontrahenci już na starcie postrzegali Cię jako profesjonalistę

Co jeszcze przemawia za tym, żeby wybrać wynajem samochodu z szoferem?

Podczas, gdy inna osoba prowadzi auto Ty możesz zrelaksować się, przygotować do spotkania, prowadzić rozmowy biznesowe, odbierać telefony i korzystać z innych gadżetów elektronicznych. Nie musisz martwić się dostępnością miejsc parkingowych czy remontami drogowymi — doświadczony kierowca zawodowy bez trudu pokona przeszkody, znajdzie najlepsze objazdy i przestrzeń do postoju. Możesz przetestować luksusowe samochody bez konieczności ich kupowania, budując profesjonalny wizerunek swój lub swojej firmy, kiedy gości z lotniska odbiera wynajęte auto z kierowcą i transportuje ich do hotelu.

Wynajem samochodu z kierowcą to oferta skierowana dla najbardziej wymagających. Dysponujemy flotą nowoczesnych i ekskluzywnych pojazdów. Do dyspozycji oddajemy również 7-osobowe busy klasy premium. Wynajem limuzyn,  to najlepsze wyjście, jeżeli stawiasz na komfort i swój dobry wizerunek.

Dla osób, które chcą same usiąść za kierownicą jednego z naszych pojazdów, prowadzimy wypożyczalnię samochodów luksusowych i sportowych. Naszym klientom udostępniamy Mercedesy, Land Rovery oraz Porsche.