Wynajem samochodów sportowych

Wypożyczalnia samochodów sportowych

Wielu fanów motoryzacji zgodnie twierdzi, że jazda sportowym autem to rozrywka na najwyższym poziomie. Dostarcza niebywałych emocji i podnosi poziom adrenaliny. To także oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu, a dla prawdziwych fanów także okazja do udziału w wyścigach czy rajdach.

Posiadanego własnego pojazdu sportowego często jest niemożliwe lub zwyczajnie nieopłacalne. I to nie tylko ze względu na wysoki koszt zakupu, ale także kwestie logistyczne związanie z brakiem odpowiedniego garażu do parkowania czy czasu na bieżącą konserwację wymagającego pojazdu. Alternatywą jest nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie. Badcars udostępnia fanom racingu światowej klasy auta sportowe, takie jak 360-konny Mercedes GLA45 AMG czy 700-konny Mercedes E63 AMG S Brabus. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że wynajem aut sportowych to najlepsza opcja także dla Ciebie.

Wynajem aut sportowych — nasza oferta

W Badcars nie zadowalamy się przeciętnymi rozwiązaniami. Dlatego proponowany przez nas wynajem aut sportowych obejmuje wyłącznie pojazdy z najwyższej półki. Co to oznacza w praktyce? Dysponujemy pełną gamą Mercedesów w wersjach AMG z napędem na tylną oś, jak również 4x4. Tak duży wybór gwarantuje sportowe emocje każdemu wielbicielowi szybkiej jazdy miejskiej lub uczestnikom amatorskich wyścigów na torze lub w terenie.

Wypożyczalnia samochodów sportowych przybliży Cię do realizacji marzeń i umożliwi rozwijanie swoich pasji oraz zainteresowań.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem aut sportowych?

Auta sportowe mają szczególne wymagania co do bieżącej konserwacji. Ich utrzymanie może być naprawdę kosztowe, ale także problematyczne. Wymaga bowiem wiedzy, czasu i maksymalnego zaangażowanie, na które nie zawsze możesz sobie pozwolić. Wypożyczalnia samochodów sportowych zatrudnia sztab osób odpowiedzialnych za diagnostykę i bieżące utrzymanie pojazdów, wymianę opon, olejów, ubezpieczenie, tuning czy serwis. Dzięki temu wiesz, że auto, które Ci udostępniamy jest w pełni sprawne i doskonale przygotowane do ostrej jazdy.

Wynajem jednorazowy lub długoterminowy

Kiedy raz przejedziesz się najnowszą E-klasą 63 AMG S stuningowaną przez firmę Brabus, prawdopodobnie do końca życia nie zapomnisz warkotu silnika i emocji, jakie wzbudziła w Tobie ta jazda. Długoterminowy wynajem aut sportowych to doskonała opcja dla osób, które we krwi mają szybkość i ryzyko.