Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodu to opcja skierowana do osób, które lubią lub potrzebują częściej zmieniać auto, którym jeżdżą. Nasza flota pozwala wymieniać je nawet kilkanaście razy w ciągu roku.

 Jeżeli Państwa marzeniem jeszcze do niedawna było podróżowanie ekskluzywną limuzyną na co dzień i samochodem sportowym w weekendy, to wypożyczalnia aut BadCars jest właściwym miejscem. Jesteśmy od tego, aby takie pragnienie zrealizować. Nasza oferta wynajmu długoterminowego pozwala wypożyczyć dowolny pojazd na okres do miesiąca do nawet trzech lat. Osobom stale szukającym nowych wrażeń, umożliwiamy również zamianę użytkowanego auta na inne w trakcie trwania umowy.

W stałej, comiesięcznej racie zawierają się wszystkie koszty związane z finansowaniem, ubezpieczeniem i serwisowaniem wybranego pojazdu. Zapewniamy kompleksową obsługę door-to-door w trakcie trwania umowy i osobistego doradcę, który zawsze służy pomocą. W przypadku zaistnienia kolizji lub innego, nieoczekiwanego zdarzenia, które uniemożliwia korzystanie z samochodu, udostępniamy auto zastępcze.

 Podobnie jak w przypadku wynajmu krótkoterminowego, firma Bad-Cars jest w stanie zapewnić wynajem pojazdu z kierowcą.