Rezerwacje

Jak wynająć?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, by sprawdzić dostępność wybranego samochodu w wybranym terminie. Nasi konsultanci pomogą w wyborze odpowiedniego modelu. Następnie wypełnij formularz rezerwacji, podając wszystkie niezbędne dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, daty wynajmu, godziny odbioru i zwrotu, a także miejsce odbioru i zwrotu samochodu.

Po potwierdzeniu dostępności samochodu, dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 30% wartości wynajmu, co potwierdzi rezerwację samochodu. Resztę należności reguluje się w dniu odbioru pojazdu.

Po potwierdzeniu rezerwacji przez naszych konsultantów, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji drogą elektroniczną wraz z informacją o dokładnym terminie i miejscu odbioru samochodu.

W dniu wynajmu samochodu, przyjdź na umówione miejsce o umówionej godzinie w celu odebrania pojazdu. Przy odbiorze samochodu podpiszesz umowę najmu i dokonasz kaucji. Po zakończeniu okresu wynajmu, zwróć samochód na umówione miejsce i czas. Nasz pracownik dokona wraz z Tobą przeglądu stanu pojazdu, po czym zwrócimy Ci kaucję.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji i służą pomocą w każdej kwestii związanej z rezerwacją samochodu.

Regulamin na rezerwację pojazdów w naszej wypożyczalni samochodów:

 1. Rezerwacja samochodu jest możliwa wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z nami, telefonicznym lub mailowym.

 2. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości wynajmu. Pozostała kwota musi być uregulowana w dniu odbioru samochodu.

 3. Rezerwacja samochodu wiąże się z konkretnymi datami wynajmu oraz godziną odbioru i zwrotu pojazdu. W przypadku chęci przedłużenia wynajmu, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą wypożyczalnią.

 4. W przypadku anulowania rezerwacji, zaliczka nie podlega zwrotowi, ale można ją wykorzystać na wynajem samochodu w innym terminie.

 5. Wypożyczalnia zastrzega sobie prawo do zmiany rezerwacji w przypadku braku dostępności danego samochodu w danym terminie, jednak w takim przypadku klient zostanie powiadomiony o możliwości wyboru innej oferty.

 6. Wypożyczalnia zastrzega sobie prawo do pobrania kaucji na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych w trakcie wynajmu. Kaucja zostanie zwrócona w momencie zwrócenia pojazdu w stanie, w jakim został wynajęty.

 7. Wypożyczalnia zapewnia samochody w pełni ubezpieczone, ale w przypadku szkód powstałych w wyniku zaniedbań klienta, koszty ponosi on sam.

 8. Klient jest zobowiązany do przestrzegania obowiązujących przepisów drogowych oraz odpowiedzialny za wszelkie wykroczenia popełnione podczas wynajmu samochodu.

 9. Osoba wynajmująca musi posiadać ważne prawo jazdy kategorii odpowiedniej do wynajętego samochodu oraz dowód osobisty lub paszport.

 10. Wypożyczalnia zastrzega sobie prawo do odmowy wynajmu samochodu w przypadku braku wymaganych dokumentów lub naruszenia regulaminu.

 11. Klient zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia stanu samochodu przed jego wypożyczeniem oraz zgłoszenia ewentualnych uszkodzeń przed rozpoczęciem wynajmu.

 12. Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia spowodowane przez klienta lub siły wyższe.